close
Komfortowy hotel w Płocku

Komfortowy hotel w Płocku

Gdzie zatrzymać się na nocleg w Płocku? Poznaj miejsce, w którym nie tylko odpoczniesz, ale spędzisz fantastycznie wolny czas.

Szerokie zaplecze hotelowe w Płocku daje liczne możliwości. Podczas wyboru miejsca noclegowego musisz zacząć od ustalenia, co jest dla Ciebie ważne, jakie są Twoje oczekiwania. Jeżeli poza wygodnym łóżkiem i czystą łazienką zależy Ci również na tym, by hotel spełniał wysokie standardy, zapewniał rozrywkę oraz zróżnicowane formy relaksu, mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję.

Hotel Czardasz – miejsce pełne atrakcji

Jednym z atutów tego punktu jest świetne położenie, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w niedużej odległości od lokali gastronomicznych i sklepów. Hotel Czardasz w Płocku to magiczne miejsce, w którym czas płynie wolniej. Każdy pokój zapewnia komfortowe warunki do wypoczynku, optymalną przestrzeń, elegancki wystrój, ale nie tylko. Jak możesz tu spędzić wolny czas? W SPA, pływając w basenie, korzystając z bąbelków w jacuzzi, odprężając się w łaźni parowej, na parkiecie bądź w kręgielni. Bogata oferta Hotelu Czardasz sprawia, że przyciąga on regularnie zarówno osoby, które przyjeżdżają do Płocka biznesowo, jak i turystów, szukających w tym mieście najciekawszych atrakcji oraz sposobu na tzw. naładowanie baterii podczas kilku dni wolnego.

Hotel w Płocku na rodzinny wyjazd

Wybierasz się na weekend z dziećmi do Płocka? W Hotelu Czardasz nawet najmłodsi nie będą się nudzić. Bezpieczna strefa zabaw pozwala spożytkować nadmiar energii, a rodzicom pozwolić na chwilę odpoczynku. Obiekt zapewnia także liczne udogodnienia dla maluszków oraz ich opiekunów.

Hotelowa restauracja „Oberża Pod Strzechą” serwuje posiłki skomponowane specjalnie z myślą o najbardziej wybrednych konsumentach. Naleśniczki i kurczak w panierce to ulubione pozycje z dziecięcego menu. Zawsze trafiają w gusta najmłodszych gości. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że przepełniona górskim klimatem restauracja, daje możliwość spędzenia czasu we wspaniałej atmosferze. Regionalne dania podbijają serca oraz podniebienia gości, którzy chętnie wracają tu zjeść, nawet gdy są tylko przejazdem.

Więcej szczegółów o Hotelu Czardasz znajdziesz na stronie https://www.hotelczardasz.pl/.

Tanzania – słynne jeziora i Kilimandżaro

Na co zwrócić uwagę wybierając lodówkę turystyczną?