close
Trójmiasto – region pełen atrakcji

Trójmiasto – region pełen atrakcji

Trójmiasto to wyjątkowy region nad Morzem Bałtyckim, który ze względu na ilość atrakcji może urzec każdego przyjeżdżającego. Nie ma znaczenia, czy region został odwiedzony w celach turystycznych, czy też biznesowych. Jakie są główne atrakcje w Trójmieście?

Gdańsk – Stare Miasto, Jelitkowo oraz Wrzeszcz

Nie ulega wątpliwości, że każdy przejeżdżający do Trójmiasta zarówno turysta, jak i biznesmen powinien odwiedzić Stare Miasto w Gdańsku. Tej wyjątkowy obszar przyciąga nie tylko ze względu na swoją niezwykłą historię, architekturę i związane z nią piękno, ale również z powodu obecności wielu instytucji kultury, restauracji oraz miejsc rozrywki.

Wszystko to sprawia, że niezależnie od oczekiwań, zainteresowań, czy też charakteru na Starym Mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Ten obszar to również świetne połączona z pozostałymi kluczowymi obszarami Trójmiasta lokalizacja. Będąc na Starym Mieście z łatwością dostać się można m.in. do położonego nad morzem Jelitkowa.

W tej nadmorskiej części Gdańska odnaleźć można urokliwą piaszczystą i rozciągającą się na długości 200 metrów plażę. Ponadto w Jelitkowie znaleźć można m.in. parkowe obszary zielone, czy też doskonałe restauracje. Ponadto będąc w Gdańsku nie można pominąć części miasta znanej jako Wrzeszcz. O czym jeszcze warto wiedzieć?

Wyjątkowy Sopot

Poszukujący wypoczynku w nieco mniejszej miejscowości powinni zdecydować się na odwiedzenie niepowtarzalnego Spotu. To niewielkie miasteczko położone nad jednym z najbardziej malowniczych odcinków wybrzeża to doskonały wybór zarówno dla poszukiwaczy naturalnego piękna, czy też wyjątkowych smaków, jak i dla pasjonatów historii.

Sopot to też miasto rozrywki i kultury. Słynne na całą Polskę koncerty i festiwale to jedna z najważniejszych wizytówek miasta. Podobnie jak Gdańsk miasto ma doskonale rozbudowaną infrastrukturą noclegową. Znajdujące się apartamenty w Sopocie to idealna alternatywa dla osób nie chcących spędzać nocy w hotelu lub pensjonacie.

Atrakcja w Gdyni

Nie ulega wątpliwości, że najciekawszym sposobem na spędzenie nocy w Trójmieście jest obiekt http://www.flatsforrent.pl/. Apartamenty Sopot, Gdańsk, czy też omawiana Gdynia to dobre lokalizacje, aby odnaleźć doskonałe miejsca noclegowe. Gdańsk to jedno z tych wyjątkowych miejsc, które przyciąga ze względu na przyrodę, kulturę oraz rozrywkę.

W Gdyni odnaleźć można przepiękny park krajobrazowy, rezerwaty, klify, zespoły dworsko-parkowe wraz ze skwerami. Ponadto w mieście odnaleźć można wyjątkowe szklaki oraz ścieżki rowerowe. Tym co również przyciąga do miasta są niepowtarzalne wydarzenia kulturalne oraz świetne restauracje wraz z różnorodnymi miejscami rozrywki.

Wakacyjna apteczka. Co do niej zapakować?

Wakacje nad wodą – dlaczego warto wybrać urlop nad jeziorem?