close
Tani nocleg w Warszawie na miarę oczekiwań

Tani nocleg w Warszawie na miarę oczekiwań

Z każdym rokiem rośnie popularność Warszawy wśród zagranicznych oraz polskich turystów, co za tym idzie rozwija się również baza hotelowa. W natłoku ofert nie jest łatwo znaleźć obiekt, który spełnia oczekiwania pod względem ceny i komfortu.

Z każdym rokiem rośnie popularność Warszawy wśród zagranicznych oraz polskich turystów, co za tym idzie rozwija się również baza hotelowa. W natłoku ofert nie jest łatwo znaleźć obiekt, który spełnia oczekiwania pod względem ceny i komfortu.

Podróżni zazwyczaj poszukują hoteli o rozsądnych stawkach i komfortowym wyposażeniu pokoi. Dlatego podpowiadamy, gdzie szukać noclegu, aby się nie rozczarować.

Muszkieter, który gwarantuje komfortowe zakwaterowanie

Jednym z godnych polecenia obiektów jest położony na Mokotowie Start Hotel Aramis. Ceny są przystępne, a dodatkowo dzięki rezerwacji online można skorzystać z promocji:

  • Park&Stay ze śniadaniem w pokoju typu Komfort (po generalnym remoncie, nowe i funkcjonalne meble, telewizor, łazienka z kabiną prysznicową, darmowe WiFi, do wyboru z 1 bądź 2 łóżkami) z bezpłatnym parkingiem dla samochodów osobowych – od 139 zł.
  • Park&Stay w pokoju typu Komfort, parking gratis – od 115 zł.

Oprócz tego w Aramisie są także pokoje Standard Plus przeznaczone aż dla 3 osób. Pomieszczenia przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Aby zjeść smaczny i pożywny posiłek nie trzeba opuszczać hotelu. Poniżej przykładowe propozycje z restauracyjnego menu:

  • Tatar z matiasa na chrupiącym toście – 16 zł.
  • Spaghetti Carbonara – 23 zł.
  • Grillowany filet z kurczaka z ryżem, warzywami z wody w sezamie – 35 zł.
  • Ciasto kokosowe – 15 zł.

Ofertę uzupełniają oczywiście napoje, w tym alkohole.

Coraz więcej osób zabiera w podróż swoje zwierzaki. Aramis jest otwarty także i na tego typu gości. Wspominając o zaletach nie sposób nie wspomnieć o lokalizacji. Do hotelu bez problemów można się przemieścić z Dworca Centralnego czy portu lotniczego Warszawa-Okęcie. Dodatkowym walorem jest usytuowanie w pobliżu atrakcji czekających na turystów na tzw. trakcie królewskim, wiodącym od placu Zamkowego do Wilanowa. Po drodze można zobaczyć chociażby Belweder, Park Łazienkowski czy wstąpić do któregoś z ekskluzywnych salonów działających na Nowym Świecie.

Rezerwacja bez wychodzenia z domu

Aramis idzie z duchem czasu i nie tylko umożliwia dokonanie rezerwacji online na stronie internetowej www.hotelaramis.pl, ale i prowadzi bloga, na którym publikowane są najnowsze informacje związane z nadchodzącymi wydarzeniami muzycznymi sportowymi, a także muzycznymi w Warszawie.

Turcja to jeden z częściej odwiedzanych przez Polaków krajów

Top 7 najpopularniejszych podróżniczych preferencji Polaków

Jezioro Zdworskie pod Płockiem (źródło: www.galeria.plock24.pl)

Jezioro Zdworskie pod Płockiem