close
Konkurs na dobry początek

Konkurs na dobry początek

konkurs

Serwis bezmapy.pl istnieje już od pewnego czasu w sieci, ale cały czas staramy się go rozwijać i dopracowywać szczegóły. Niedawno dodaliśmy możliwość zamieszczania na stronie galerii, porad i relacji użytkowników.
W związku z tym przygotowaliśmy dla was konkurs.

Serwis bezmapy.pl istnieje już od pewnego czasu w sieci, ale cały czas staramy się go rozwijać i dopracowywać szczegóły. Niedawno dodaliśmy możliwość zamieszczania na stronie galerii, porad i relacji użytkowników. W związku z tym przygotowaliśmy dla was konkurs.

konkursCzy jesteś doświadczonym podróżnikiem, czy turystą amatorem, to zapewne z każdej podróży przywozisz worek doświadczeń i setki zdjęć.
Podziel się z innymi użytkownikami tymi skarbami.

Jeśli jeszcze nie masz konta na bezmapy.pl zarejestruj się i dodaj w swoim profilu galerię, relację lub min. 10 porad z miejsc w których byłeś.
Następnie na adres konkurs@bezmapy.pl wyślij link do swojej publikacji w temacie wpisując: “Konkurs na dobry początek”

Konkurs trwa do 31 października.

Na zwycięzców czeka jedna z trzech książek:

Blondynka na safariBlondynka na safari

Wszystko co powinieneś wiedzieć o safari: Informacje praktyczne: pogoda i klimat, fotografowanie, zakupy, słownik języków suahili i afrikaans, obozowiska i hotele.
Zdrowie: szczepienia, skaleczenia, ukąszenia, żółta febra, ameba, malaria i inne zagrożenia, o których trzeba wiedzieć; Bezpieczeństwo: bagaż podręczny, dokumenty i inne ważne rzeczy. Ekwipunek: ubranie, sprzęt podróżny, fotograficzny i filmowy, apteczka i inne niezbędne wyposażenie. Parki Narodowe: Amboseli, Arusha, Manyara, Serengeti, Tsavo i inne miejsca, które warto zobaczyć; Życie codzienne: suahili – język i styl życia, kanga i kikoy, piłka nożna, kuchnia, targowanie się i inne przydatne informacje; Ludzie: Buszmeni Hadzabe, Masajowie i inne plemiona; Zwierzęta: antylopy, bąkojady, kameleony, słonie, żyrafy i inne; Rośliny: kwiaty, baobaby, drzewa neem i inne okazy flory; Ciekawostki: dlaczego słoń ma zielonego penisa, jak atakuje czarna mamba, i po co żyrafie rogi oraz wiele innych fascynujących informacji.

IslandiaIslandia. Przewodnik turystyczny National Geographic

Islandia to kraina, w której słońce świeci całą noc, a ostatnie wielkie lodowce Europy sąsiadują z migotliwymi fiordami i bulgoczącymi błotami. Z tym przewodnikiem odwiedzicie Reykjavík, artystyczną stolicę wyspy, i malowniczą wioskę rybacką Seyðisfjörður, będziecie obserwowac ptaki i wieloryby oraz podziwiać komiczne występy niezliczonych stad maskonurów w Látrabjarg, odkryjecie też urok kraterów wulkanicznych Mývatn.
Znajdziecie tu mnóstwo praktycznych informacji, przydatnych wskazówek i pięknych fotografii, poznacie Islandię przez pryzmat jej historii i kultury.
Wybierzecie sie na spacer po polach lawy Reykjanes i po lodowcu Vatnajökull, zobaczycie Dettifoss, największy wodospad Europy, odwiedzicie rożnorodne muzea oraz wyspy Westmann, Grímsey i Figur, by w końcu zrelaksować się w kojących wodach Błękitnej Laguny.

Poradnik globtroteraPoradnik Globtrotera

W dzieciństwie trasy jej podróży wyznaczały książki, filmy i wyblakłe ze starości magazyny National Geographic.
Kiedy marzenia o poznawaniu świata stały się rzeczywistością, musiała sama zmierzyć się z potęgą natury, różnicami kulturowymi i własnym organizmem.
Po kilkunastu latach gromadzenia doświadczeń i testowanych na własnej skórze wynalazków podróżniczych przyszedł czas, aby uporządkować bezcenną wiedzę i podzielić się nią z innymi. W tej książce Beata Pawlikowska – podróżniczka, pisarka i autorka audycji Świat według blondynki w Radiu Zet – opisała wszystko, co wie o podróżowaniu. Ta praktyczna wiedza przyda się również Tobie bez względu na to czy planujesz poważną ekspedycję czy wakacyjny wyjazd.

1 października 2010822Views

Regulamin i polityka prywatności serwisu BezMapy.pl

Zakopane

Zakopane – pierwszy raz