close

Witów – Witów Ski

Witów Ski - trasy narciarskie

Stacja narciarska Witów-Ski to właściwe miejsce aby oddać się białemu szaleństwu w pięknej scenerii Tatr Zachodnich. Stacja znajduje się w malowniczej miejscowości Witów nieopodal Zakopanego.

Stacja narciarska Witów-Ski to właściwe miejsce aby oddać się białemu szaleństwu w pięknej scenerii Tatr Zachodnich. Stacja znajduje się w malowniczej miejscowości Witów nieopodal Zakopanego.

Witów Ski - trasy narciarskieWitów-Ski sp. z o.o.
34-512 Witów 205c
Tel.: 18 20 713 30
www: http://www.witow-ski.pl
cennik: cennik SkiPass

Narty/Snowboard
W stacji narciarskiej Witów-Ski znajdziemy czteroosobową kolej linową Doppelmayer o przepustowości 2200 os./h oraz wyciąg orczykowy dla dzieci i początkujących.
Trasy są naśnieżane, oświetlone i nagłośnione. Bezpieczeństwo zapewnia TOPR, licencjonowana ochrona oraz monitoring rozmieszczony na całym stoku.

SnowPark: Przy kolei krzesełkowej stanęły następujące elementy snowparku: bramka poręcz, poręcz spadowa (z obiciem), poręcz prosta (z obiciem), poręcz prosta – box x2, poręcz spadowa – box, poręcz prosta, box. Dodatkowo w snowparku znajdują się dwa rzędy skoczni, na których są po dwa wybicia. Skocznie mają od 3 m płaskiego do 8 m płaskiego, czyli długość lotów może wynieść od 5, do nawet 15 m!

Na miejscu karczma, szkoła narciarska Jagny Marczułajtis, wypożyczalnia, serwis,duży bezpłatny parking.

Wyciągi:
WYCIĄG KRZESEŁKOWY (D):
to czteroosobowa kolej linowa firmy Doppelmayr z dywanikiem o wydajności 2200 osób/godz., długości 1000 m oraz przewyższeniu 150 m. Średni czas wjazdu to około 6 minut. Po wyjeździe na górną stację można podziwiać piękny widok na Tatry Zachodnie.

WYCIĄG ORCZYKOWY (C):
dla najmłodszych i osób początkujących, o długości 120 m i przewyższeniu 30 m. Nasze stoki dobrane są zarówno dla początkujących amatorów, jak i dla wytrawnych narciarzy oraz snowboardzistów.

Wszystkie trasy są odpowiednio naśnieżone, oświetlone oraz nagłośnione.

Dojazd:
Ski bus – Zapewniający transport do Stacji Narciarskiej.
Ruch odbywać się będzie na trasie:
-Zakopane-Witów-Czarny Dunajec,
-Zakopane-Witow-Ciche Górne, a także
-Czarny Dunajec-Witów-Zakopane oraz
-Ciche Górne-Witów-Zakopane

Odjazd z Zakopanego do Witowa odbywa się spod stacji PKP. Dodatkowo istnieje również możliwość zamówienia busa dla grup zorganizowanych z dowolnego miejsca na Podhalu. Wszystko po to, by nasza oferta była jeszcze pełniejsza i dostosowana do Państwa potrzeb.
Rozkłady jazdy dostępne na stronie www.witow-ski.pl

8 grudnia 20107073Views
Witów - wyciąg

Witów

Witów – Biały Potok