close
Często podróżujesz do Wielkiej Brytanii i Irlandii? Skorzystaj z programu Extra Stena Line!

Często podróżujesz do Wielkiej Brytanii i Irlandii? Skorzystaj z programu Extra Stena Line!

Niezależnie od tego, czy odbywasz częste wycieczki do Anglii w celach turystycznych, podróżujesz do rodziny czy do pracy, zależy Ci na szybkim połączeniu i komfortowych warunkach w drodze. To wszystko – i wiele więcej – znajdziesz w ofercie Stena Line, a korzystając z programu Extra, zyskasz dostęp do specjalnych okazji i poczujesz się jak VIP! Przeczytaj o tym, co oferuje Stena Line i złap prom do Anglii lub Irlandii!

Prom do Anglii

Wielu Polaków jedzie do Anglii nie tylko na wycieczkę, ale także na stałe. W takim przypadku, przeprawa promowa bez limitu bagażu i z samochodem na pokładzie będzie najlepszą, znacznie tańszą i, wygodniejszą niż inne, opcją. Promy Stena Line do Anglii płyną do dwóch portów: pierwszy jest położony na południowo-zachodnim wybrzeżu Harwich, które znajduje się zaledwie dwie godziny jazdy samochodem od centrum Londynu. Drugi, wysunięty bardziej na południe to Killingholme. Podróżujący często wybierają właśnie to połączenie, ponieważ z tego portu bardzo szybko można dotrzeć, na przykład do Szkocji. Prom do Anglii płynie zaskakująco krótko, bo zaledwie pięć i pół godziny w dzień. Nocny rejs trwa nieco dłużej, ale dzięki komfortowym warunkom podróży, to nie problem, a po prostu okazja, by wypocząć przed kolejnymi etapami w drodze.

Prom do Irlandii

Ważnym celem podróży wielu pracujących, żyjących i wypoczywających zagranicą Polaków jest również Irlandia. Nie ma co prawda bezpośredniego połączenia promowego, ale to nie przeszkoda dla tych, którzy na pokład zabierają samochód. Aby dotrzeć do Irlandii korzystając z oferty Stena Line, trzeba najpierw dopłynąć promem do Anglii, a następnie przejechać na zachodnie wybrzeże, skąd można dotrzeć zarówno do Irlandii, jak i do Irlandii Północnej. Przeprawa promowa z Anglii do obu Irlandii realizowana jest z kilku portów. Do Belfastu można dopłynąć z Liverpoolu, a do Dublina z Holyhead w Walii. Ciekawostką dotyczącą Stena Line, a za razem kolejnym powodem, by zaufać właśnie tej firmie, jest to, że swoje usługi promowe pomiędzy Wielką Brytanią a Irlandią oferuje od roku 1990, kiedy to nabyła brytyjską firmę Sealink British Ferries.

Podróż w stylu VIP

Promy Stena Line różnią się między sobą, ale łączy je to, że na ich pokładzie można zregenerować siły, odpocząć i spędzić przyjemnie czas. Korzystając z bogatej oferty sklepów i restauracji można zrobić zakupy w promocyjnych cenach i skosztować dań z menu prowadzonych przez doświadczonych szefów kuchni. Jeśli rejs odbywa się w nocy, jest on trochę dłuższy, ale jednocześnie można wypocząć w kabinie, która oferuje niezbędne wygody. Niektóre promy, jak na przykład kursujący ze Szkocji do Irlandii Północnej Stena Superfast VII, oferują także możliwość skorzystania z sauny, masażu czy zabiegów kosmetycznych w Pure Nordic SPA. Są też promy, które na pokładzie mają kino, salonik dla rodzin z dziećmi i inne udogodnienia. Na wszystkich pokładach jest darmowy dostęp do Wi-Fi. Nie można też zapominać o nielimitowanym, bezpłatnym widoku na wzburzone morskie fale, dostępnym przez całą podróż!

Prom do Anglii czy prom do Irlandii? Będzie extra!

Zanim kupisz bilet na prom do Anglii, Irlandii czy w inną trasę ze Stena Line, wejdź na stronę internetową https://www.Stena Line.pl/extra. Tu, za pomocą kilku kliknięć, w niecałą minutę możesz zapisać się do Extra, programu lojalnościowego Stena Line. Lista korzyści, jakie daje uczestnictwo w programie, jest długa. Na uczestników programu Extra czekają jeszcze lepsze ceny na wybrane produkty, w sklepach na pokładzie, a także specjalne oferty w restauracjach, barach i kawiarniach na pokładzie promów. Za wszystko, co kupujesz, będąc uczestnikiem programu, otrzymujesz punkty, którymi następnie możesz opłacić kolejne podróże. Program Extra to także szybsza rezerwacja, zwolnienie z opłaty za zmianę rezerwacji online oraz możliwość sprawdzenia, zmiany lub anulowania rezerwacji przez Internet. Co ciekawe, uczestnik programu Extra może zabrać ze sobą do trzech osób towarzyszących, które również skorzystają z oferty specjalnej. To wszystko jest możliwe dzięki darmowej rejestracji w programie. Szkoda byłoby nie skorzystać!

 

 

13 marca 2020561Views

Tanie podróżowanie po Europie

Pielgrzymka do Lourdes – odwiedź miejsce, w którym doszło do 69 uzdrowień