close
Zwiedzaj i wypoczywaj, czyli wszystko o wakacjach 7+7

Zwiedzaj i wypoczywaj, czyli wszystko o wakacjach 7+7

Planując egzotyczne wakacje często stoimy przed dylematem, jaki rodzaj wypoczynku wybrać: błogie leniuchowanie na piaszczystej plaży, czy też zwiedzanie niezwykle atrakcyjnych okolic oraz aktywne spędzanie każdej chwili w czasie wyjazdu. Na szczęście istnieją wakacje 7+7. Sprawdź, co to za rodzaj oferty oraz kto może z niej skorzystać?  

Dla kogo wakacje7+7?

Luksusowe wakacje łączące w sobie zwiedzanie i wypoczynek doceni każdy, kto stanął kiedykolwiek przed koniecznością wyboru: gorący nadmorski piasek i błękitne morze czy zwiedzanie najpiękniejszych miejsc na ziemi? Wakacje 7+7 dają możliwość siedmiodniowego odpoczynku w hotelu oraz dodatkowo siedem dni wypełnionych wycieczkami po najbardziej atrakcyjnych okolicach. Taki rodzaj wakacji z pewnością będzie idealny dla osób, które zarówno cenią sobie nadmorski, spokojny wypoczynek, jak i pragną poznać bliżej i odkryć egzotyczne zakątki świata.

Egzotyka last minute

Tego rodzaju wakacje można również znaleźć w najlepszych ofertach last minute, ponieważ do większości krajów, których dotyczą oferty, nie są wymagane wizy czy wcześniejsze szczepienia. Tak więc korzystanie z gorących plaż i jednoczesne zwiedzanie najbardziej odległych zakątków świata jest również dostępne po obniżonych, promocyjnych cenach. Egzotyka last minute jest doskonałą propozycją dla każdego, kto pragnie przeżyć niezapomniane wrażenia i choć na chwilę znaleźć się w świecie pełnym ekscytującej flory i fauny oraz zobaczyć zupełnie Nowe oblicze otaczającego świata!

Co daje nam oferta typu 7 dni zwiedzania + 7 dni wypoczynku?

Tego typu oferta przede wszystkim pozwala nam w pełni skorzystać z wykupionych wakacji. Decydując się na wyjazd w egzotyczne miejsce pragniemy przede wszystkim nasycić oczy pięknymi, niespotykanymi widokami i nacieszyć się słońcem, ciepłym piaskiem i lazurową wodą w morzu czy oceanie. Wybierając ofertę 7+7 mamy gwarancję, że nie zabraknie nam ani błogiego wygrzewania się na leżaku, ani niezatartych wspomnień z wycieczek. Istnieje również możliwość łączenia wypoczynku na jednej z wysp z wycieczką objazdową po innej wyspie.

Pobyt w dwóch różnych krajach (lub więcej!) podczas jednej wycieczki

Biura podróży oferują połączenie plażowego wypoczynku na Mauritiusie ze zwiedzaniem Madagaskaru lub też plażowanie na Malediwach z wycieczkami po Sri Lance. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zobaczyć dwa kraje (a nawet więcej!) w czasie jednego wyjazdu. To najlepsza opcja dla osób, które pragną w jednej podróży odkryć, jak najwięcej świata, a przy tym nie martwić się o kwestie organizacyjne, jak dojazd, noclegi czy wyżywienie. Do tego zorganizowane wyjazdy dają większą możliwość zwiedzenia miejsc, które nie są dostępne dla turystów indywidualnych lub dostęp do nich jest utrudniony.

Sri Lanka

Wybierając ofertę 7+7 mamy do wyboru najpiękniejsze i najbardziej egzotyczne miejsca na naszej planecie. Na przykład decydując się na wyjazd do Sri Lanki, w ciągu pierwszych 7 dni można zobaczyć między innymi jej niezwykłą stolicę Kotte, wziąć udział w spływie pontonami po rzece oraz stanąć na „końcu świata”, World’s End – nad 800 – metrową przepaścią, czy zwiedzić słynny sierociniec dla słoni. Po tych i wielu innych atrakcjach na turystów czeka siedmiodniowy odpoczynek w hotelu przy plaży, który pozwoli doładować siły, zrelaksować się i cieszyć się błogim lenistwem.

Bali

Osoby pragnące spędzić swój urlop na Bali nie tylko korzystając z jej urokliwych plaż, ale również zwiedzając tę niezwykłą wyspę, mogą także wybrać ofertę 7+7. Podczas pierwszego tygodnia urlopu można tu zwiedzić między innymi wioskę garncarską słynącą ze swych wyrobów oraz fermę pereł. To niezwykłe doświadczenie i wspaniałe przeżycie dla każdego odkrywcy i podróżnika.

Meksyk

Wakacje łączące wypoczynek ze zwiedzaniem spędzić można też w Meksyku. Tu, podczas pierwszego tygodnia wycieczki czekają na turystów takie atrakcje jak zwiedzanie miasta Majów Chichen Itza, piramidy Kukulkan, zabytkowego centrum miasta Campeche, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO czy też Świątyni Boga Słońca. Po niezapomnianych wrażeniach z wycieczek planowany jest siedmiodniowy odpoczynek na jednej z plaż.

Sprawdź jakie podróże i wakacje 7+7 czekają na Ciebie: http://www.um24.pl/zwiedzanie-wypoczynek/!

4 lipca 20161077Views

LETNIA TRASA KONCERTOWA MŁODEJ POLSKIEJ FILHARMONII

Najpopularniejsze wakacyjne kierunki wycieczek all inclusive