close
Czarter jachtów motorowych na Mazurach

Czarter jachtów motorowych na Mazurach

Fot. Pixabay

Już za kilka dni powitamy wiosnę. Wszyscy na to czekamy a w głowie… jesteśmy o krok dalej planując wiosenne urlopy i wakacje. Czy spędzaliście już urlop na jachcie? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia!

Jeśli chcesz aby czas wolny od pracy dostarczył Ci wyjątkowych, niezapomnianych wspomnień pomyśl o zaplanowaniu urlopu na jachcie. Pomyśl ile razy byłeś już w górach i/lub nad morzem. Tym razem postaw na oryginalny sposób spędzenia swojego wolnego czasu. Gwarantujemy, że wakacje na jachcie to niezapomniane, bardzo pozytywne doświadczenie. Wystarczy, wypożyczyć jacht, zabrać ekipę najlepszych przyjaciół i pamiętać o zdrowym rozsądku. Jeśli to Twój pierwszy wyjazd na żagle, warto poradzić się doświadczonych osób i rozpocząć wakacyjną przygodę życia. Brak doświadczenia nie skreśla pomysłu na wyjazd na żaglowanie. W tym zakresie bardzo pomocni są pracownicy wypożyczalni jachtów.

Wypożyczenie jachtu a uprawnienia

Wypożyczenie jachtu nie musi wiązać się z posiadaniem jakichkolwiek uprawnień. Wystarczy wejść na stronę https://www.sailor.pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury i sprawdzić który jacht możesz wypożyczyć bez uprawnień. Wszelkie obawy zostaw daleko w tyle, wybierz interesujący Cię termin i zarezerwuj wybrany jacht dla siebie, a wszelkie sprawy organizacyjne zleć profesjonalistom z firmy SAILOR.

Ile kosztuje wynajem jachtu?
Zapewniamy, że nie tylko osoby z pierwszych stron gazet mogą sobie pozwolić na wakacje na jachcie. Koszt czarteru jachtu uzależniony jest między innymi od modelu, jego powierzchni, ilości kajut. Pamiętajmy o tym, że cena najmu rozkłada się na ilość osób z którymi będziemy pływać. Dzięki temu koszt najmu jachtu można porównać do kosztu hotelu.

Żeglowanie na Mazurach

Żeglowanie kojarzy się głównie z Mazurami. Niezaprzeczalnie jest to najpopularniejszy kierunek, przyciągający co roku żeglarzy z całej Polski. Nie ma się co dziwić w końcu to Kraina Tysiąca Jezior. Idealny teren na uprawianie żeglugi zarówno sportowej jak i rekreacyjnej. Jeziora połączone są kanałami, co umożliwia szybką zmianę otoczenia i podziwianie nowych zakamarków Mazur. To właśnie dzięki temu żeglowanie nigdy się nie znudzi.

Jak mawiają: „Mazury, cud natury”. Zgadzamy się z tym i zachęcamy, aby odkrywać je żeglując na jachcie.

Weekend w Małopolsce? Poznaj atrakcje w okolicy!

Co warto zobaczyć przy okazji wizyty w Katowicach?