close
Energylandia. Zobacz, jak ten największy w Polsce park rozrywki zadba o bezpieczeństwo swoich gości!

Energylandia. Zobacz, jak ten największy w Polsce park rozrywki zadba o bezpieczeństwo swoich gości!

Energylandia, jako największy park rozrywki w Polsce, co roku może liczyć na olbrzymią ilość gości. Rok 2020 jest jednak wyjątkowy – podobnie jak inne miejsca tego typu w kraju, ale i za granicą, Energylandia zmuszona została do przełożenia otwarcia nowego sezonu. Sam Park jednak jest już przygotowany do tego, by przywitać swoich gości. Wdrożył on wiele innowacyjnych i skutecznych rozwiązań – wszystko po to, by zapewnić zarówno swoim gościom, jak i również pracownikom, naprawdę bezpieczne warunki pracy i zabawy.

Poniżej zobaczysz działania, które podjął Park, by zapewnić wszystkim odwiedzającym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oto one:

 • 300 stacji dezynfekujących – znajdziemy je na terenie całej Energylandii. Dzięki temu opcja zdezynfekowania dłoni będzie możliwa i wygodna w każdym momencie pobytu. Automaty znajdą się pod ręką niezależnie od tego, w której części Parku się znajdziemy lub z której atrakcji będziemy chcieli skorzystać.
 • Dezynfekcja całego Parku – będzie ona przeprowadzana codziennie, po zamknięciu.
 • Dezynfekcja powierzchni często używanych – część powierzchni powinna być dezynfekowana częściej, również w trakcie dnia, za co odpowiedzialna będzie specjalna grupa pracowników Energylandii.
 • Kamery termowizyjne przy wejściu do Parku – dzięki nim możliwe będzie mierzenie temperatur wszystkich gości. W przypadku ich podwyższenia, możliwa będzie szybka reakcja. Jednocześnie, temperatury będą mierzone również u pracowników Parku.

park rozrywki

 • Wygodne płatności bezgotówkowe – będą one dostępne niemal w każdym miejscu Parku. Dzięki temu za wszystko zapłacimy nie tylko w sposób bezpieczny, ale również wygodny.
 • Automaty oraz punkty do zakupu maseczek ochronnych – będą one dostępne na ternie całego Parku, gdyby okazało się, że maseczki są nam dodatkowo potrzebne. Jednocześnie, możliwa będzie tutaj płatność bezgotówkowa. Zachęcamy jednak do tego, by do Parku wybrać się już ze swoimi maseczkami.
 • Rękawiczki, maseczki, środki do dezynfekcji – oto środki ochrony osobistej, w które zostaną wyposażenie pracownicy Energylandii. W końcu ich bezpieczeństwo będzie miało ogromny wpływ na bezpieczeństwo gości Parku.
 • Wiedza i wysokie standardy – to właśnie one będą bazą do tego, by skutecznie dbać o bezpieczeństwo pracowników i gości Parku. Ci pierwsi będą odbywać liczne szkolenia, podnosić swoją wiedzę i umiejętności – wszystko po to, by Energylandia mogła funkcjonować i przyjmować swoich gości w sposób bezpieczny i komfortowy.

Dbanie o bezpieczeństwo na ternie Parku – to zadanie również dla gości.

Jak widać, Energylandia naprawdę przygotowała się na to, by dbać o nasze bezpieczeństwo. Są jednak rzeczy, których Park nie zrobi za nas, odwiedzających. Pamiętajmy, by jako goście, zawsze zachowywać się w sposób odpowiedzialny. Przede wszystkim, nie wolno nam bagatelizować objawów choroby czy narażać innych na zarażenie. Cała infrastruktura, która odpowiada za nasze bezpieczeństwo, będzie miał również sens tylko wtedy, gdy będziemy z niej korzystać. Z tego powodu, zachęcamy do tego, by na terenie Energylandii:

 • Pamiętać o częstym myciu i dezynfekowaniu rąk.
 • Zachowywać odpowiednie odstępy pomiędzy innymi odwiedzającymi Park – to nie tylko zwiększy nasze bezpieczeństwo, ale również komfort przebywania w Energylandii.
 • Korzystać z 300 stacji do dezynfekcji rąk – będą szeroko dostępne na ternie Parku. Jednocześnie, bardzo ważne jest, aby korzystać z nich zawsze przed udaniem się na kolejną atrakcję.
 • Zdecydować się na płatności bezgotówkowe – to bezpieczna i wygodna opcja. Pamiętajmy, by w momencie przyjazdu zadbać o odpowiednią kwotę na naszym koncie, jeżeli korzystamy z karty debetowej.
 • Kupować bilety online – są one dostępne na Ticket.energylandia.pl. To wygodna i bezpieczna opcja, do tego nie czekają na nas kolejki, co jest kolejnym, olbrzymim plusem.
 • Gdy kichasz lub kaszlesz, zawsze zasłaniać usta.
 • Nosić maseczkę – nie zapomnij również zabrać jej z domu dla siebie i swoich bliskich. Jeżeli coś się z nią stanie – nie martw się, nową zakupisz na ternie Parku.
 • Słuchać zaleceń obsługi Parku i stosować się do komunikatów na jego ternie.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi, wraz z pracownikami Parku, będziemy mogli zapewnić wszystkim nam naprawdę wspaniałą i bezpieczną atmosferę, w której wspólnie będziemy mogli cieszyć się licznymi atrakcjami Energylandii. Do zobaczenia niebawem!

8 czerwca 20202134Views1Comment

Branża turystyczna najwcześniej w przyszłym roku zacznie odrabiać straty. Jednak sprzedaż nie stanęła całkowicie

Image by aleksandra85foto from Pixabay

500 plus na wakacje