close
Wyprawa grupy przyjaciół? Sprawdź jakie atrakcje czekają na Was w Tatrach?

Wyprawa grupy przyjaciół? Sprawdź jakie atrakcje czekają na Was w Tatrach?

Czeka Was wspólny pobyt w Tatrach? Zebraliście grupę przyjaciół i przyjeżdżacie do Zakopanego? Przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych propozycji i atrakcji, które pozwolą Wam na udane spędzenie Waszego urlopu.

Tradycyjne ognisko

Wieczorne spotkanie przy ognisku z pieczeniem kiełbasek, góralską muzyką i innymi atrakcjami to idealny sposób na rozpoczęcie Waszego wyjazdu. Będzie to dobra okazja do nadrobienia towarzyskich zaległości i świetnej zabawy w swoim ulubionym towarzystwie.

Piesze wycieczki po Tatrach

To chyba najważniejszy powód do odwiedzenia Zakopanego – piękne góry i okoliczności przyrody, a także przygotowane trasy pozwalają na spędzenie wielu godzin i dni na podróżach po Tatrach. Jeśli Wasza grupa to aktywne osoby z pewnością spędzicie świetne chwile na pieszym szlaku.

Jazda na nartach i snowboard

Przyjeżdżacie do Zakopanego zimą? Dobrze wiemy, że większość z osób odwiedzających Tatry o tej porze roku planuje spędzić wiele godzin na nartach i snowboardzie. Świetnie przygotowane stoki to okazja do śnieżnego szaleństwa dla każdego fana tego sportu.

Adrenalina w Park-Przygody-Gubalowka.pl

W przypadku, gdy dla Waszej grupy letnie, piesze wycieczki to za mało możecie spróbować swoich sił w parku linowym. Przygotowane różne poziomy tras pozwolą Wam się wykazać, odrobinę zmęczyć i poczuć trochę adrenaliny.

Ucieczka z Eschouse.pl

Może zamiast wysiłku fizycznego chcielibyście sprawdzić swoją pomysłowość, kreatywność i inteligencję? Spróbujcie wizyty w Escapie Roomie. Szczególnie jeśli pogoda Wam nie dopisuje. Może to być idealne uzupełnienie Waszego pobytu w górach.

Spróbuj Paintball razem z Paintme.pl

Z kolei jeśli interesuje Was dużo sportowej rywalizacji to najlepszym sposobem na spędzenie czasu może być wizyta i udział w zawodach Paintball. Spróbujcie swoich sił w drużynowych zawodach i sprawdźcie kto z Was poradzi sobie najlepiej.

Nocny kulig w Zakopanem od Kulig-Zakopane.eu

Na zakończenie zimowej przygody Waszej ekipy w Zakopanem najlepszy będzie tradycyjny kulig na dzień przed wyjazdem. Tradycyjny kulig w wielkich saniach pędzących po białym śniegu wokół pięknego krajobrazu na pewno zapamiętacie na długo.


Booking.com
21 stycznia 20211342Views2Comments

Przewóz osób – bezpieczna podróż autokarem w czasie pandemii

Wyjazd w góry z niemowlakiem