close
Wakacje gwiazd – Edyta Górniak

Wakacje gwiazd – Edyta Górniak

Wakacje w najbardziej odległych zakątkach globu ziemskiego niestety nie są tanie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Wyjątkiem są gwiazdy show biznesu, które od lat pozostają na szczycie list popularności i realizują swoją karierę, np. muzyczną.

Diwa polskiej muzyki

Edyta Górniak już jako nastolatka zasłynęła w Polsce dzięki swojemu szczególnemu talentowi wokalnemu. Jej głos sprawił, że oczarowała widzów w całej Europie i uzyskała najwyższe w historii Polski, II miejsce w konkursie Eurowizji.

Od lat Górniak nie traci swojej pozycji gwiazdy muzyki. Gra koncerty i udziela się na warszawskich salonach. Jej pasją jest jednak nie tylko muzyka, ale i podróżowanie. Lubi zwiedzać egzotyczne kraje, jednak nie stroni od spędzania urlopu ze swoim ukochanym synem także i w Polsce, głównie nad Bałtykiem.

Jej ukochanym krajem, do którego chętnie wraca, kiedy tylko jest to możliwe, pozostaje Tajlandia. Była tam przez dłuższy czas w styczniu 2014 roku. Rajskimi krajobrazami dzieliła się z fanami na Instagramie. W Tajlandii gwiazda ćwiczy jogę i oddaje się rozmyślaniom. Doładowuje wewnętrzne baterie, aby mieć siłę do podejmowania nowych wyzwań na drodze zawodowej i w życiu osobistym.

Tegoroczne wakacje gwiazdy

W wakacje 2016 roku Edyta Górniak zamierzała wybrać się wraz z synem Allanem oraz ze swoją mamą, Grażyną Jasik do Malibu w Stanach Zjednoczonych. Niestety, wymarzone wakacje nie do końca doszły do skutku. Jak donosiło Party, piosenkarka musiała wybrać się na wczasy do USA tylko z synem, ponieważ jej mama źle się poczuła i trafiła do szpitala na badania. Niepokój budziło przede wszystkim to, że matka Edyty przeszła już 14 różnych operacji, a zaledwie 5 lat temu usunięto jej tętniaka aorty.

Rodzinny wyjazd do Malibu miał być okazją do tego, aby pobyć wraz z całą rodziną w pięknym miejscu. Allan miał mieć szansę na to, aby lepiej poznać swoją babcię. Mama piosenkarki poprosiła ją, aby zabrała jednak syna na obiecany wypoczynek i nie odwoływała swoich planów tylko z uwagi na jej stan zdrowia. Panie pozostawały w ścisłym kontakcie, a relację z podróży do Malibu można było śledzić dzięki zdjęciom Edyty Górniak, publikowanym na jej kontach w portalach społecznościowych.

W Malibu wokalistka i jej syn wynajęli willę, za którą podobno gwiazda zapłaciła 40 tys. zł. Na plaży Edyta Górniak znalazła różaniec, jaki zostawiony został przez rodziców chłopca, który w tym miejscu utonął. Uznała to za dobry znak i rzeczywiście okazało się, że życiu jej mamy nie zagraża niebezpieczeństwo, a objawy, jakie odczuwała, były wynikiem ostrej nietolerancji pokarmowej.

Jak gwiazda spędza czas w Malibu?

Będąc w Malibu Edyta Górniak spędza czas głównie na plaży i na zabawie z synem. Diwa spotyka się też ze znanymi osobami – m.in. z „Żoną z Hollywood”, Evą Haliną Rich. Być może to kolejna, nowa przyjaźń w show-biznesie.

Edyta Górniak na Instagramie dzieli się zdjęciami pięknych krajobrazów Kalifornii i swojego syna, który na promenadzie w Malibu ćwiczy jazdę na deskorolce.

zdjęcie party.pl

29 sierpnia 20167373Views

Jezioro Perła (Trzciańskie) pod Warszawą

Jezioro Kielno pod Trójmiastem