close
Wyjazd na Krupówki – co warto wiedzieć?

Wyjazd na Krupówki – co warto wiedzieć?

Wyjazd w góry to sposób na odpoczynek dla wielu osób, właściwie o każdej porze roku. Jedną z najczęściej odwiedzanych miejscowości jest oczywiście Zakopane, ze szczególnym uwzględnieniem Krupówek. Do takiego wyjazdu, zwłaszcza w czasie sezonu, warto się przygotować. Hotele Zakopane przeżywają wtedy nie lada oblężenie, a trafienie na wolne miejsce w środku sezonu, szczególnie w centrum miasta, graniczy z cudem. Jak jednak wybrać taki hotel Zakopane, abyśmy naprawdę byli zadowoleni z obsługi, a jednocześnie nie stracili na noclegu majątku?

Lokalizacja i cena mają znaczenie

Zanim zdecydujemy się na zapłatę za pokój w hotelu, warto zastanowić się, gdzie najlepiej będzie nam się mieszkało w trakcie urlopu. Czy chcemy spacerować po mieście, czy bardziej ciągnie nas w góry? Czy planujemy spokojny relaks ze SPA w pakiecie, czy chcemy się wyszaleć? Oczywiście im bliżej centrum tym hotel Krupówki będzie droższy, często jednak razem z wyższą ceną w pakiecie idzie lepsza obsługa i więcej atrakcji na miejscu. Jeżeli naszym celem jest zwiedzanie miasta, zabukowanie pokoju w jego centralnej części umożliwi nam szybszy dojazd w wybrane przez nas miejsca, a także sprawniejszy powrót po dniu pełnym wrażeń.

Sprawdź opinie w sieci

Platformy zbierające oferty z hoteli całego świata dają możliwość oceniania pobytu. Zanim zarezerwujemy miejsce w wybranej placówce, warto przejrzeć opinie innych klientów, zostawionych na tego typu portalach. Da nam to pewne pojęcie, czego możemy spodziewać się na miejscu, a czasem pozwoli wręcz uniknąć wpadki czy znaleźć lepszą ofertę. Z opisów wrażeń innych podróżników będziemy w stanie także wywnioskować, czy hotel Zakopane centrum jest wart swojej ceny i jakie udogodnienia oferuje w jej ramach.

Z wyżywieniem czy bez?

O ile śniadanie w cenie pokoju to coraz powszechniejszy standard, o tyle pozostałe posiłki musimy sobie jakoś zaplanować. Jeżeli wybrany hotel dysponuje restauracją, może być to dla nas dużym udogodnieniem, szczególnie gdy podróżujemy z dziećmi. Restauracje Zakopane są bardzo różnorodne, a menu w wielu miejscach obejmuje bardzo dużo dań, dzięki czemu mamy w czym wybierać. Oczywiście, będąc na miejscu warto spróbować kuchni specyficznej dla tego regionu, jednak jeżeli przyjdzie nam na myśl pizza Krupówki, też nie będziemy mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniego lokalu.

Decydując się na wyjazd w góry warto zastanowić się, gdzie najwygodniej będzie nam się zatrzymać. Zamówienie pokoju z wyprzedzeniem da nam pewność, że miejsca nie zabraknie, a czasem także może obniżyc cenę za dobę. Hotel Zakopane Krupówki to nie tylko przyjemny nocleg, ale także szereg atrakcji i dobre jedzenie w najbliższej okolicy.

11 lipca 20187906Views1Comment

10 ciekawostek o najbardziej znanych miejscach w Warszawie

Trogir

Trogir – perełka na Adriatyku