close
Pomysł na zimowy wyjazd nad polskie morze

Pomysł na zimowy wyjazd nad polskie morze

Na naszej stronie staramy się zachęcać do wszelkiej aktywności – niezależnie od pogody za oknem. Wiemy, że w ostatnich dniach pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu. Ale drugiej strony… ile można siedzieć w domu?! My tak nie potrafimy!

Jesteśmy pewni, że na hasło: spa z basenem – większość z Was chętnie pomyśli o pakowaniu walizek. To zrozumiałe. Komu w dzisiejszych czasach nie marzy się o chwili relaksu np. w hotelu z basenem nad morzem?

Zima i… wiosna nad morzem

Z uwagi na nadal trwającą pandemię oraz liczne obostrzenia (które zmieniają się z dnia na dzień) coraz więcej osób wybiera odpoczynek nad polskim morzem. Liczne zalety sprawiają, że rośnie popularność pobytu nad Bałtykiem również poza sezonem letnim. Zima i wiosna to naprawdę dobry czas na wyjazd nad morze Bałtyckie.

Zapewne słyszeliście, że zimą nad morzem występuje największe stężenie jodu. To właśnie między innymi z tego powodu wyjazd nad morze zimą to świetna opcja zarówno dla rodzin z dziećmi jak również dla wszystkich, którzy chcą odpocząć i przy okazji nabrać sił na kolejne miesiące pracy (byle do wakacji 🙂 ). Spędzenie wiosny nad polskim morzem to także świetna opcja dla alergików. Ciepła bryza wiejąca znad morza jest czysta. Alergicy mogą zapomnieć o jakichkolwiek pyłkach. Warto rozpatrzeć opcję wyjazdu na święta nad morze. W tym roku Święta Wielkanocne rozpoczynają się już 14 kwietnia (Wielki Czwartek). Wielkanoc nad morzem wydaje się być opcją dla wszystkich, którzy chcą odpocząć od przygotowań, a przy okazji uciec od smogu i skorzystać z wyżej wymienionych zalet takiego wyjazdu.

Hotel w Świnoujściu

Niezależnie od wszelakich upodobań, wydaje nam się, że hotel spa z basenem to najlepszy wybór dla wszystkich. Jest to opcja sama w sobie – bez przymusu tworzenia planu wyjazdu, listy atrakcji. Po prostu wystarczy przyjechać i korzystać ze wszystkiego co oferuje hotel. W tym miejscu chcielibyśmy polecić hotel z basenem https://www.cesarskieogrody.pl/spa-wellness/basen , w którym czeka na Was komfortowa strefa Spa&Wellness pełna atrakcji umilających pobyt przez cały rok.

Wspomniany hotel w Świnoujściu jest usytuowany w spokojnej okolicy, co sprzyja relaksowi oraz regeneracji. Hotel ten przyjazny jest rodzinom z dziećmi, na które czekają atrakcje, nie tylko w postaci basenu.

Zachodnie wybrzeże Bałtyku

Czy wiecie, że Świnoujście to najdalej wysunięte na północny zachód miasto w kraju? Świnoujście posiada również status uzdrowiska. Znajduje się tam ogromny Park Zdrojowy. Turyści mogą korzystać z wielu atrakcji, takich jak np.: wejście na taras widokowy w Latarni Morskiej Świnoujście, zwiedzanie Zachodniego Fortu Artyleryjskiego, zwiedzanie Podziemnego Miasta na Wyspie Wolin, czy zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa Morskiego.

Wykorzystaj bon turystyczny w hotelu z basenem

Na koniec jeszcze jedna, dobra wiadomość. Czy wiecie, że efektem najnowszej nowelizacji tzw. ustawy covidowej bony turystyczne są ważne nie do 30 marca 2022 r., a do 30 września 2022 r.? Zmiany w prawie wydłużyły aż o pół roku – do 30 września 2022 r. termin na dokonywanie płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego. Za pomocą bonu możesz dokonać płatności za usługi hotelarskie w Hotel Spa Cesarskie Ogrody.

Nie pozostało nam zatem nic innego, jak tylko życzyć udanego wypoczynku.

Popularni producenci lunet obserwacyjnych i ich przykładowe modele

„Mała Moskwa”, czyli co warto wiedzieć o Legnicy?