close
Coraz bliżej do zlotu Baltic Sail Gdańsk 2010

Coraz bliżej do zlotu Baltic Sail Gdańsk 2010

Żaglowiec Joanna Saturna

Największy zlot żaglowców w Polsce odbędzie się między 8 a 11 lipca tego roku w Gdańsku. Organizatorzy planują wiele atrakcji zarówno dla żeglarzy przypływających licznie do Gdańskiej Mariny, jak i dla mieszkańców i turystów odwiedzających miasto.Największy zlot żaglowców w Polsce odbędzie się między 8 a 11 lipca tego roku w Gdańsku. Organizatorzy planują wiele atrakcji zarówno dla żeglarzy przypływających licznie do Gdańskiej Mariny, jak i dla mieszkańców i turystów odwiedzających miasto.

Do Gdańska spłyną z całej Europy żaglowce, na których będzie można wypłynąć w kilkugodzinny rejs po wodach Gdańska i Zatoce. Na stronie www.balticsail.pl można już rezerwować i kupować bilety na rejsy. Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.

  • Telefony i akcesoria - porównaj na Ceneo.pl

Wiadomo też już, o co będą walczyć załogi stające do sobotniego wyścigu – stawką jest przechodni Bursztynowy Puchar Baltic Sail Gdańsk. Na linii startu znajdującej się na wysokości molo w Brzeźnie staną jachty morskie i kabinowe biorące udział w regatach Nord Cup 2010 oraz wszystkie jednostki, które przypłyną na zlot Baltic Sail. Wręczenie Bursztynowego Pucharu odbędzie się w trakcie wieczornego koncertu na scenie głównej na Długim Targu. Uczestnicy regat będą płynąć wzdłuż wybrzeża, więc będzie można oglądać ich zmagania z lądu. Szczęśliwcy, którzy wygrają bilety na Vip Rejs z udziałem Mateusza Kusznierewicza będą mogli kibicować im z pokładu Baltic Beauty i słuchać na żywo komentarza Mistrza Olimpijskiego.

„Mamy ambicje, by tegoroczny zlot był rekordowy pod względem liczby odwiedzających – mówi Komandor Zlotu Mateusz Kusznierewicz. – Dlatego poza zapewnieniem naszym gościom szeregu atrakcji i ciekawych propozycji spędzenia czasu podczas zlotu zadbaliśmy tez o odpowiednie wypromowanie imprezy w mediach. Zaprosiliśmy do współpracy media ogólnopolskie i regionalne oraz żeglarskie. Do grona naszych patronów dołączył już Dziennik Bałtycki, portal Nasze Miasto, przewodniki In Your Pocket i Gdańsk4U.pl oraz miesięcznik Żagle, portal MyŻeglarze.pl i Sail-Info. Prowadzimy też zaawansowane rozmowy z największym ogólnopolskim radiem. Mamy nadzieję, że zaproszenie na Baltic Sail Gdańsk dotrze za ich pośrednictwem do wszystkich, którzy szukają ciekawych propozycji na wakacje.”


Booking.com
14 czerwca 20101394Views
Sail Świnoujście 2010 – Sierpień pod żaglami

Sail Świnoujście 2010 – Sierpień pod żaglami

Rzym Koloseum

Włochy (Italia) – trzeba zobaczyć!