close
Sail Świnoujście 2010 – Sierpień pod żaglami

Sail Świnoujście 2010 – Sierpień pod żaglami

Sail Świnoujście 2010 – Sierpień pod żaglami

Druga edycja Sail Świnoujście 2010 już za dwa miesiące! Zaplanuj niezapomniany rejs już dziś! W dniach 13 – 15.08.2010 odbędzie się Sail Świnoujście – prawdziwie morskie, żeglarskie wydarzenie! Towarzyszyć mu będzie XXVI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Morskiej „Wiatrak”.

Baltic Sail to coroczne, międzynarodowe wydarzenie żeglarskie, które odbywa się w takich miastach jak: Gdańsk, Halmstad, Karlskrona, Kłajpeda, Rostock i Sassnitz.
Główną atrakcją imprezy będą rejsy wspaniałymi żaglowcami. Do Świnoujścia przypłyną: Dar Młodzieży, Joanna Saturna, Baltic Beauty, Baltic Star, Hansine, Galene, Vega Gambley i inne. Przez wszystkie trzy dni, parę razy dziennie, wszystkie żaglowce pływać będą na pełne morze! Organizatorzy planują wiele atrakcji zarówno dla przypływających żeglarzy, jak i dla mieszkańców i turystów odwiedzających miasto. Biorąc pod uwagę sukces i ogromne zainteresowanie rejsami przy prawie 100% obłożeniu już teraz zachęcamy do rezerwacji biletów. W ciągu kilku najbliższych dni uruchomiony zostanie w tym celu specjalny serwis.

  • Telefony i akcesoria - porównaj na Ceneo.pl

Niespodzianką i niewątpliwie dużą atrakcją będzie pobyt DARU MŁODZIEŻY w czasie imprezy. Żaglowiec będzie udostępniony do zwiedzania dla wszystkich zainteresowanych. Morskiego charakteru dotrzyma także podstawienie przy Wybrzeżu Władysława IV i możliwość zwiedzenia pokładu promu PŻB Polferries „Pomerania”.

Jarmark morski, szanty i parada żaglowców na zakończenie wydarzenia to tylko wybrane z innych atrakcji imprezy. Mamy ambicje, by tegoroczne wydarzenie było jeszcze większa atrakcją niż w ubiegłym roku!

Szczegółowy program imprezy już wkrótce! 🙂 Zapraszamy!
Urząd Miasta Świnoujście

źródło: www.iswinoujscie.pl


Booking.com
Leśniczówka Pranie nad jeziorem Nidzkim

Leśniczówka Pranie – ostoja Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

Żaglowiec Joanna Saturna

Coraz bliżej do zlotu Baltic Sail Gdańsk 2010