close
Romantyczne Zakopane: właśnie tam powinieneś zabrać ukochaną

Romantyczne Zakopane: właśnie tam powinieneś zabrać ukochaną

Nic tak nie poprawia ci nastroju jak uśmiech drugiej połówki, wywołany twoim znakomitym zmysłem organizacyjnym? Zacieraj więc ręce: tym razem kierunek Zakopane! Duży wybór atrakcji oraz apartamentów w Zakopanem sprawi, że będziecie wspólnie wspominać ten wyjazd przez długi czas.

Duży wybór apartamentów w Zakopanem dla par

Jeśli coś organizować to z rozmachem! Zarezerwuj gotówkę na dobrej klasy apartament. Wyrwijcie się z codzienności i swoich czterech ścian. Odrobina relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, zwłaszcza wtedy, gdy apartamenty w Zakopanem proponują jej tak znaczną ilość.

  • Telefony i akcesoria - porównaj na Ceneo.pl

Na stronach internetowych, które proponują noclegi tylko w apartamentach, przeczytaj o tym, jakie atrakcje oferują poszczególne miejsca. Uprzedzam, żebyś nie musiał później łapać się za głowę i niedowierzać: są to między innymi basen czy SPA.

Nie muszę dodawać, jak bardzo twoja ukochana byłaby zadowolona z możliwości popijania bąbelkowego drinka w równie bąbelkowym jacuzzi.

Więcej na apartamentyzakopane.pl

Atrakcje, które zbliżą was do siebie

To tylko kilka propozycji, które sprzyjają romantycznej atmosferze. Przy odrobinie czasu oraz chęci znajdziesz ich o wiele, wiele więcej. Pamiętaj również, że dużo zależy od twojej kreatywności oraz znajomości drugiej osoby. Ty swoją ukochaną znasz najlepiej i sam wiesz co lubi, a czego nie.

Kulig z ogniskiem i grzanym winem

Jeśli lubicie zwierzęta oraz kontakt z przyrodą, a dodatkowo nie straszny wam mróz wieczorową porą, bardzo ciekawą atrakcją może być kulig. Istnieją firmy, które zajmują się organizowaniem takiej atrakcji od A do Z. Bardzo często obsługa apartamentów w Zakopanem posiada bezpośredni kontakt do organizatorów.

W wielkich saniach, przy świetle pochodni (oraz oczywiście gwiazd – dodatek dla romantyków) mknie się przez las w nieznane. Bardzo często górale, aby rozgrzać współpasażerów, proponują do picia grzane wino oraz… głośne śpiewanie tradycyjnych, ludowych piosenek. Dla zmarzluchów zawsze znajdzie się ciepły koc, którym można się okryć. Finałem takiej atrakcji przeważnie jest ognisko, gdzie można posilić się upieczoną przez siebie kiełbaską.

Po całym widowisku, tą samą trasą, w tym samym niepowtarzalnym stylu gości odwozi się do miasta.

Góralskie tańcowanie z orkiestrą na żywo

Zamiast wybierać klub z muzyką taneczną, w którym poczujecie się tak samo jak na imprezie ze znajomymi w swoim mieście, postaw na prawdziwie góralską knajpę. Niepowtarzalny klimat tworzą tam między innymi pogadanki z góralami, którzy dodatkowo pięknie grają i śpiewają.

W takiej atmosferze nogi same podrywają się do tańca. Do tego należy doliczyć doskonałe jedzenie, baraninę czy moskale.

Spacery po malowniczych, górskich terenach

Jeśli wolicie tak samo intensywne popołudnia jak i wieczory, Zakopane jest doskonałym miejscem, aby nacieszyć się górskimi krajobrazami. Nie bez przyczyny miasto jest utożsamiane ze stolicą Tatr.

Najlepsze miejsca do podziwiania widoków to między innymi Morskie Oko czy taras widokowy na Gubałówce. Aby dostać się w te miejsca polecam długi spacer, który jest doskonałą okazją do spędzenia czasu i rozmowy tylko we dwoje.

Klimat Zakopanego sprawi, że zakochasz się w Niej po raz kolejny!

Nie będziesz pierwszym ani ostatnim, który dzięki krótkiemu wypadowi do stolicy Tatr stał się szczęśliwszy i jeszcze bardziej zakochany. Zaczynając od wysokiego standardu apartamentów w Zakopanem, przez aktywne spędzanie czasu tylko we dwoje, kończąc na romantycznej kolacji i tańcu. Daj się ponieść urokowi górskiego miasta, do którego z uśmiechem na ustach będziecie wracać jeszcze nie raz.

Wyjeżdżasz na długo wyczekiwaną wycieczkę do Egiptu? Poznaj 4 miejsca, których nie możesz pominąć na swej trasie

Narty last minute – czy warto czekać do ostatniej chwili?